Podmínky prodeje

Podmínky rezervace

PRODÁVÁME ŠTĚŇÁTKA POUZE S PRŮKAZEM PŮVODU

Naše štěňátka odcházejí do nových domovů nejdříve ve věku osmi týdnů, řádně socializovaná, zvyklá na další zvířata a běžný ruch domácnosti, 3x odčervená, čipovaná a očkovaná dle věku štěňátka.

Štěňátka máme pouze zřídka, a jejich rodiče dlouho a pečlivě vybíráme. Vyrůstají s námi v domácnosti a je jim věnována naše veškerá péče a láska. Pro naše štěňátka se snažíme vybrat ty nejlepší páníčky.

Jedná se o živého tvora, s kterým strávíte kolem patnácti let života – pořádně si tedy koupi štěňátka rozmyslete. Boloňský psík je velmi přátelský a oddaný své rodině, nemá rád dlouhé odloučení. Jedná se také o plemeno, u kterého je nutná péče o srst!

V případě vážného zájmu o naše štěňátko nám, prosím, sdělte Vaši představu – zda byste raději fenku nebo pejska, zda budete chtít štěňátko na chov nebo pouze jako domácího mazlíčka. Kde bude žít, zda již máte s pejsky zkušenost.

Na dotazy typu „za kolik je to štěně“ a anonymní dotazy NEODPOVÍDÁME!

Štěňátka s sebou dostanou:

– Kupní smlouvu

– Evropský očkovací průkaz – PETPASSPORT

– FCI průkaz původu

– Základní výbavičku (např. hračka, granulky na které je štěňátko zvyklé,..)

Pro rezervaci je nutná záloha ve výši 1/3 ceny štěňátka! Bez složené zálohy je jakékoliv jednání o prodeji jen nezávazné. Záloha na štěně je nevratná v případě, že si kupující najednou koupi zdravého štěněte rozmyslí a je určená na pokrytí nákladů vzniklých s dalším držením štěňátka.

V případě nedodržení podmínek z naší strany, vracíme zálohu v plné výši zpět.

Chovatelský servis je samozřejmostí.ovaservis je samozřejmostí.

!! Průkaz původu bude novým majitelům zdarma zaslán ihned poté, co nám bude doručen z plemenné knihy ČMKU !!